Hakkımızda


Hakkımızda

Sim Mimarlık olarak ’’Siz Hayal Edin ßiz Gerçekleştirelim’’ Sloganıyla 2010 Yılından itibaren sayısız mekanın tasarım ve uygulama projelerinde başarıyla yer alıyor; sanatı yaşam alanlarına entegre ediyoruz.
Kurulduğumuz günden bu yana farklı fonksiyon ve kapsamdaki bir çok markalı konut, turizm işletmesi, çok amaçlı sosyal mekan ve sağlık yapısını özgün bir bakış açısıyla, edindiğimiz bilgi ve birikimlerin ışığında, dünyada her an değişmekte olan tasarım trendlerini de takip ederek; insan odaklı, efektif ve öznelleştirerek tasarladık.
Yurt içinin yanı sıra yurt dışında elde ettiğimiz başarıları ve layık görüldüğümüz ödülleri, her biri alanında uzman bir kadroyla hizmet veriyor olmamızın doğal bir sonucu olarak görüyoruz. Çünkü biz inanıyoruz ki her projeye sıradışı bir yaklaşım getirmek, ancak profesyonel bir ekibin uyumlu çalışmasıyla gerçekleşir.
Bugün itibarıyla başlangıçta belirlediğimiz hedeflerimize ulaşmış ve hatta çok daha ilerisine geçmiş olmaktan kıvanç duyuyoruz. Şimdi sıra, geleceğin tasarımlarını oluşturmakta ve uzmanlıktan aldığımız gücü yeni projelere yansıtmakta…

Misyonumuz:
Sim Mimarlık Olarak Bizler standartın ötesinin, kalemimizin ucunda olduğuna inanmak ile birlikte mekanlarınıza belirlenen bütçeler ile yapılan tasarımların daha da fazlasını vaat ederken, size projenizi alan firma değil çözüm ortağı olabilmek için çalışıyoruz.

Vizyonumuz:
Sim Mimarlık Olarak Yola çıkarken bağlı olduğumuz yenilikçi, çağdaş ve bütünsel çizgimizden şaşmadan, sektörün güvenilen ve başarılı olan öncü firmalarından birisi olmak ve bunun yanı sıra, sahip olduğumuz enerji ve tecrübe yardımıyla, siz çözüm ortaklarımızla birlikte güven içinde daha mutlu yarınlar oluşturmak için insana, doğaya ve çevreye duyarlı projelerle gelecekte bir gün yüzünüzde gülümseme ile hatırlayacağınız işlere birlikte imza atmaktır.

Siz Hayal Edin ßiz Gerçekleştirelim…